️روایت عضو کمیسیون صنایع مجلس از آذری جهرمی

عبدالله رضیان، عضو کمیسیون صنایع مجلس:
▪️وزیر جوان با همه توان برای توسعه فنی شبکه ملی اطلاعات تلاش میکند.

▪️جهرمی تلاشهای صورت گرفته و موانع را به مردم بگوید.

▪️شبکه ملی اطلاعات فقط به کابل و تجهیزات فنی نیاز ندارد.

▪️باید تولید محتوای داخلی و نظارت همراه با سعه صدر هم داشته باشیم که ربطی به وزارت ارتباطات ندارد.

▪️همه دستگاه‌ها باید به تکالیفشان برای توسعه شبکه ملی اطلاعات عمل کنند.

IR⁠️واکنش نجفی به حواشی رقص دختربچه‌ها در مراسم روز زن | آنها کودک نابالغ بودند و از نظر شرعی ایرادی نداشت

نجفی، شهردار تهران در حاشیه آئین گشایش بوستان نفس:
▪️کسانی که برای مراسم اجرای گروه هنری در همایش روز گذشته بانوان شاغل در شهرداری تهران، برنامه ریزی کرده بودند، اعلام کردند سن همه دختر بچه‌هایی که آنجا برنامه ای را اجرا کرده و گل افشانی کردند، زیر هشت سال بوده است؛ بنابر این از نظر شرعی نیز اشکال شرعی وجود نداشته ولی البته من قبول دارم که بهتر بود آن قسمت از برنامه اجرا نمی شد.

▪️من هنرمندانی که برنامه را اجرا کردند تشویق کردم در غیر این صورت بچه ها زیر ۹ سال سن داشتند.

▪️چه دلیلی داشت که سالن را ترک کنم؟ برنامه برای بزرگداشت روز زن و حضرت فاطمه زهرا (س) بوده و دو هزار نفر از کارمندان شهرداری تهران در آنجا حضور داشتند، من نیز به احترام آنها در آن برنامه شرکت کرده بودم.

▪️برنامه ریزی طوری بود که من بعد از مراسم هنری به سالن برسم اما چون برنامه آنها با تاخیر شروع شده و به جای ساعت ۹ساعت ۱۰:۱۵ برنامه را شروع کرده بودند، من برای برنامه هنری هم در سالن بودم.

▪️به نظر من در عین حال که انتقاداتی به اجرای برنامه وارد است و بهتر بود این قسمت از برنامه حذف شود اما دلیلی برای ترک مراسم وجود نداشت.

▪️ما قبلا هم گفتیم و از این به بعد هم می گوییم که باید مناسبت های عید و شادی را پاس بداریم و برنامه های شاد و با نشاط اجرا کنیم اما در عین حال پایبندی به ارزش ها و شئون اخلاقی و فرهنگی جزو ضروریات دین و فکر ما است.

▪️طبیعی است که بعد از اجرای برنامه، با توجه به اینکه عده ای ایرادات و انتقاداتی را مطرح کردند، من نیز مجددا تاکید کردم که در هر برنامه فرهنگی و هنری و جشن های ملی و مذهبی که از سوی شهرداری اجرا می شود باید شئونات و ارزش های اسلامی به طور کامل رعایت شود؛ در این مورد خاص هم علاوه بر تذکر داده شده، درخواست کردم گزارش مکتوبی نیز داده شود که آن گزارش را در اختیار مردم قرار می دهیم.

▪️انتقاداتی که وارد شده شاید در یک حدی درست باشد و بهتر بود این بخش از برنامه که از دختربچه ها استفاده کردند، اصلا برگزار نمی شد.

IR

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار